Sayfalar

Düşüş Serisi 2. Kitap :Azap (Torment)Fallen serisinin ikinci kitabı Torment , ( Azap ) geçtiğimiz aylarda Amerika da yayınlandı. Türkiye de yayın evinin söylediğine göre biraz beklememiz gerekecek.

Serinin takipçileri azımsanmayacak kadar var. İkinci kitabın konusunu merak ediyorsanız. Tanıtımını yazının devamında bulabilirsiniz.

Tanıtım

Dünyada cehennemi yaşamak .

Luce’in düşmüş melek erkek arkadaşı Daniel’dan ayrılmak böyle bir duyguydu. Birbirlerini bulmak için hep aramışlardı ve en sonunda tam kavuşmuşlarken Daniel Luce’ye gitmesi gerektiğini söylüyordu. Sadece kovulmuşları – Luce’yi öldürmek isteyen ölümsüzleri avlayana kadar uzak kalacaklardı.

Daniel Luce’yı Nephilim’lerin bulunduğu bir okul olan Shoreline’a saklar . Nephilim hem melekler hem insanlar tarafından olan ve bazı yeteneklere sahip kimselerdi.

Shoreline’da Luce Gölgelerin ne olduğunu ve onları nasıl kullanacağını öğrenir . Ayrıca Luce , Daniel’in ona her şeyi söylemediğinden şüphelenir. Daniel Luce’den bir şeyler gizlemektedir … üstelik çok tehlikeli şeyler.

Ya Daniel’in anlattıkları tam olarak doğru değilse ? Ya Luce başka biriyle olmak isterse ?

Aşkların hiç ölmediği yer …. Fallen (Düşüş) Serisinin ikinci kitabı Torment !

Çeviri : Onread

3 yorum:

Adsız dedi ki...

bu kitap ne zaman kitapçılarda satılmaya başlayacak?

Adsız dedi ki...

bu kitap çıksın artık yaaa :(

Adsız dedi ki...

3.kitabı Tutku ne zaman çıkıcak acaba?

Yorum Gönder

Yorum Bırak